fbpx

Dovanų kuponas

25,00 -100,00 

Nustebinkite savo artimuosius, o dovanas jie išsirinks patys!


Simbolių: (0/300)

Atspausdinkite ir įteikite gavėjui
Po apmokėjimo gausite kuponą el. paštu ir galėsite atsispausdinti.
PAŽIŪRĖTI KAIP ATRODYS
Kategorija:

Aprašymas

Elektroninio dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklės

1. Elektroninis dovanų kuponas – pristatomas el. paštu Jums ar Jūsų nurodytu gavėjo el. pašto adresu.
2. Elektroninio dovanų kuponų nominalai yra 25 Eur, 35 Eur, 50 Eur, 75 Eur ir 100 Eur.
3. Atsiskaitymo būdai: atsiskaitykite įprastais www.gyvakakava.lt siūlomais atsiskaitymo būdos. Papildomos nuolaidos ir nuolaidų kodai kuponams nesuteikiami.
3. Elektroninių dovanų kuponų naudojimo tvarka:
3.1. Elektroninis dovanų kuponas galioja MB MOSS CORNER, įmonės kodas 306453665, elektroninėje www.gyvakakava.lt parduotuvėje siūlomoms prekėms. Elektroniniu dovanų kuponu galite atsiskaityti susidėjus prekes į krepšelį ir pirmame žingsnyje įvedus Elektroninio dovanų kupono/nuolaidos kodą.
3.2. Elektroninį dovanų kuponą laikykite saugioje vietoje, saugokite jame pateiktą Elektroninio dovanų kupono numerį.
3.3. Praradus Elektroninį dovanų kuponą, pinigai už jį negrąžinami.
3.4. Elektroninis dovanų kuponas skirtas vienkartiniam pirkimui. Neišnaudota suma nėra grąžinama.
3.5. Elektroninis dovanų kuponas yra negrąžinamas (nepriimamas atgal) ir nekeičiamas (nei į kitą Elektroninį dovanų kuponą, nei į pinigus).
3.6. Jei įsigyjamų prekių kaina viršija Elektroninio dovanų kupono nominalią vertę, skirtumą pirkėjas turi sumokėti papildomai.
3.7. Elektroninis dovanų kuponas galioja iki jame nurodyto termino, kuris yra 180 dienų nuo Elektroninio dovanų kupono įsigijimo dienos. Elektroninio dovanų kupono galiojimo termino pratęsti negalima. Pasibaigus Elektroninio dovanų kupono galiojimo terminui, jis automatiškai blokuojamas, o Elektroninio dovanų kupono turėtojas nebeturi teisės tokiu Elektroniniu dovanų kuponu atsiskaityti už prekes. Pinigai už per nurodytą galiojimo laikotarpį nepanaudotą Elektroninį dovanų kuponą nėra grąžinami.
4. Sutikimo su Elektroninio dovanų kuponų naudojimo sąlygomis įrodymu laikomas Elektroninio dovanų kupono įsigijimas ir jo naudojimas.
5. MB MOSS CORNER pasilieka teisę keisti šias Elektroninio dovanų kuponų įsigijimo ir naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklapyje www.gyvakakava.lt
6. Iškilus papildomiems klausimams, pastaboms dėl Elektroninio dovanų kuponų, prašome kreiptis info@gyvakakava.lt