fbpx

Koncentruotos kanapių arbatos pastilės su uogomis (stipresnės) 40g

25,00 

Koncentruotos kanapių arbatos pastilės gali padėti nusiraminti, pagerinti nuotaiką, miegą.

Šios pastilės, tai puiki alternatyva arbatai ir plius nieko nereikia gaminti. O kaip patogu jas turėti kišenėje ir pasiimti kur tik Jums reikia. Tiek namuose, tiek darbuose ar keliaujant.

40 g raudonų uogų skonio pastilių.

Naudoti po 1 pastilę iki 3 kartų dienoje suaugusiems. 

Turime

Produkto kodas: KPU Kategorija:

Koncentruotos kanapių arbatos pastilės gali padėti nusiraminti, pagerinti nuotaiką, miegą.

Kanapių arbata turi savo įmantrų skonį, kai kuriems ji atrodo kartoka, tad ne visi ją gali gerti stiprią. Kaip žinote, kuo stipresnė, tuo daugiau veikliųjų medžiagų. Tačiau ją geriant nestiprią, vien aromaterapija turi daug privalumų. Bet dabar ne apie ją. Šios pastilės, tai puiki alternatyva ir plius nieko nereikia gaminti. O kaip patogu jas turėti kišenėje ir pasiimti kur tik Jums reikia. Tiek namuose, tiek darbuose ar keliaujant.

Savybės tos pačios kaip ir arbatos tik dar stipresnės, tad gali dar labiau pagerinti nuotaiką, padėti atsipalaiduoti, nusiraminti, geriau išsimiegoti.

40 g raudonų uogų skonio pastilių. (STIPRESNĖS)
Naudoti po 1 pastilę iki 3 kartų dienoje suaugusiems.

Ekologiška kanapių medžiaga. Pilno spektro botaninė kanapių ekstrakcija anglies dvideginiu. Be skonio ir spalvos stipriklių. Be GMO ir konservantų. Itin mažas rudo cukraus kiekis, tik 10%. Tinka veganams. Autentiška rankų darbo technologija.

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje.

Importuotojas: Strazdų žaliasis auksas, MB