fbpx

Smilkalai

2,70 

 

Tribal Soul smilkalai. Kokybiški, rankų darbo smilkalai pagaminti Indijoje.

Pasirinkti kvapai:

Mira;

Baltasis Kopalas;

Palo Santo;

Palo Santo ir Baltasis šalavijas;

Kvapioji stubražolė ir kedras;

„Piñon Pine“ ir Palo Santo.

15 g pakuotėje. Visi kvapų aprašymai žemiau.

Daugiau apie smilkalus mūsų įraše: https://www.gyvakakava.lt/smilkalai-kakavos-rituale/

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Mira nuo senų laikų buvo naudojama kvepalų, smilkalų gamybai. Religiniuose tekstuose ši sudedamoji dalis minima kaip ritualo akcentas, padedantis susijungti su dieviškumu, išvalyti patalpas bei mintis.
Miros derva pasižymi šiltu, aštriu balzamiko kvapu, kuris sustiprina meditacijos poveikį padeda pajusti dvasinį pakylėjimą.

Baltasis Kopalas. Prieš tūkstančius metų kopalą majai ir actekai Meksikoje ir Centrinėje Amerikoje laikė šventa derva. Majai kopalą kartu su kakava dievams siūlė kaip vieną vertingiausių turtų. Ir šiandien kopala vis dar naudojamas šamanų ceremonijose, siekiant energetinės apsaugos bei apsivalymo. Tai kvapas skatinantis teigiamus pokyčius. Kopala pasižymi sodriu, saldžiu pušų kvapu, kuris suteikia ramybę ir harmoniją.

Palo Santo (Bursera Graveolens) reiškia „šventas medis“. Vietiniai šamanai tūkstančius metų naudojo medieną, lapus ir aliejų, kad pakylėtų kūną ir sielą, išvalytų erdves nuo neigiamas energijų, pasirengtų meditacijai.
„Palo Santo“ pasižymi saldžiu, raminančiu kvapu.

Palo Santo ir Baltasis šalavijas.

Baltasis šalavijas (Salvia apiana) yra mėtų šeimos augalas, nuo senų laikų naudojamas smilkinimui. Šimtmečius vietiniai Šiaurės Amerikos indėnai baltąjį šalaviją naudojo apsivalymo ceremonijose. Baltasis šalavijas laikomas šventu ir manoma, kad jis valo erdvę nuo bet kokių piktųjų dvasių ar neigiamų energijų. Baltasis šalavijas pasižymi labai aromatingu ir dervingu kvapu, kuris suteikia daugiau galimybių susikaupti ir lengviau atsipalaiduoti.

Palo Santo (Bursera Graveolens) reiškia „šventas medis“. Vietiniai Pietų/ Vidurio Amerikos šamanai tūkstančius metų naudojo medieną, lapus ir aliejų, kad pakylėtų kūną ir sielą, išvalytų erdves nuo neigiamas energijų, pasirengtų meditacijai.
Palo Santo pasižymi saldžiu, raminančiu kvapu.
Derinyje su baltuoju šalavija, Palo Santo sukuria ypatingą atmosferą ritualui, paruošia erdvę meditacijai, kitoms saviugdos praktikoms.

Kvapioji stubražolė ir kedras yra du pagrindiniai augalai, kuriuos kartu su baltuoju kopalu naudoja ritualams. Kvapioji stubražolė smilkoma maldos ar ceremonijos pradžioje. Kedras, dervingas aromatinis medis taip pat naudojamas valymo ritualams. Šiaurės Amerikos vietinės tautos meldžiantis degina kedrą ir sako, kad jis padeda pritraukti gerą nuotaiką, pašalina neigiamą energiją.

„Piñon Pine“ derva yra mėgstamiausia vietinių Amerikos ir Wiccan tradicijose. Ši derva iš pietvakarių nuo Jungtinių Valstijų yra deginama, kad padėtų subalansuoti subalansuotų ir išvalyti aurą.

Palo Santo balzaminį aromatą nuostabiai papildo gaivus švarus pušies kvapas, suteikiantis raminančią ir atjauninančią aplinką bei sustiprinantis intuiciją ir dvasinę jėgą.