Pajūrio puodelis kakavai

21,00 

 

Balto molio, rankomis lipdyti puodeliai ypatingiems kakavos ritualams. Kakavai prie jūros arba namuose, jaučiant erdvę, laisvę, smėlio smiltelių šokį, pastelinių potėpių ritmą ir akimirkos gylį.

Maistui tinkama glazūra ir skirtingais potėpiais išpiešta išorė. Pasteliniai minimalistiniai puodeliai. Kiekvienam pagal skonį ir estetikos pojūtį.

Puodelis mūsų filosofijos simbolis – esame už unikalumą, individualius kūrėjus ir vienetinius produktus. Ugdomės lėtumą ir ramius ritualus kiekvieną dieną.

Kiekvienas puodelis unikalus. Jei norite pasirinkti puodelį, užsakykite ir parašykite apie užsakymą į info@gyvakakava.lt Kitu atveju išsiųsime puodelį savo nuožiūra.

Puodelio talpa: 250 ml.

Pagaminta Lietuvoje, kūrėja – Monika Dombrauskytė.

 

Neturime

Produkto kodas: PM Kategorija:

Aprašymas

Monika Dombrauskytė – menininkė bei dailės pedagogė, kurianti įvairiose medijose – tapyba, fotografija, keramika. Dažnai skirtingų medijų patirtys susitinka viename meno kūrinyje, pavyzdžiui, tapyba ant keramikos. Taip nutiko ir su „Gyva kakava“ puodeliais.

Kiekvienas daiktas unikalus, lipdytas bei tapytas rankomis. Menininkės idėja ir siekis – sulėtinti žmonių tempą ir vartotojiškumą bei skatinti rinktis rankų darbo daiktus, užmegzti su jais santykį, pažinti kiekvieną piešinio liniją, taip daiktų naudojimą paverčiant ritualu. Didžiausias Monikos įkvėpimas – gamta bei vidinis žmogaus pasaulis.